Kilbiskeemi tasku A4, läbipaistev, liimuv, plastik
| Pikkus (mm) | 240 |
| Laius (mm) | 330 |
| Kõrgus (mm) | 1 |
| Sobib aediku hoone laiusele | 225 mm |
| Läbipaistev | Jah |
| Isekleepuv paigaldus | Jah |
| Kõrgus | 315 mm |
| Sügavus | 3 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 35 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 290 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.038 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 349 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 5 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.28 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 800 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 520 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 390 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 23.22 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 4000 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 870 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 257.2 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
