Kirjaribad, universN, 12 moodulit (12tk)
| Pikkus (mm) | 216 |
| Laius (mm) | 215 |
| Kõrgus (mm) | 22 |
| Isekleepuv | Jah |
| Läbipaistev | Jah |
| Pikkus | 216 mm |
| Laius | 215 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.103 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 20 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 510 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 5 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.12 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 20 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 355 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 2.845 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2000 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1030 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 250.6 |
| Tehniline lisa 1 (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
