Süviskilp Univers, 180 moodulit, 807x815x115 mm
| Pikkus (mm) | 125 |
| Laius (mm) | 853 |
| Kõrgus (mm) | 853 |
| Paigaldusmeetod | Tasapinnale paigaldatud/õõnes sein |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Sälguga |
| Ukse tüüp | Topelt |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Lukuga | Ei |
| Kõrgus | 853 mm |
| Laius | 853 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Sisseehitussügavus | 112 mm |
| Sisemine sügavus | 119 mm |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Ridade arv | 5 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 36 |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Elamumaterjal | Teras |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 860 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 860 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 25.6 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 165 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 865 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 885 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 25.64 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 7 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 865 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1035 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
