LF-kaablikarbik HF-LFH 30x45mm white RAL9010
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 45 |
| Kõrgus (mm) | 30 |
| Kõrgus | 30 mm |
| Laius | 45 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kasulik ristlõige | 1010 mm² |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Sobib vooluahela terviklikkuseks | Ei |
| Värv | Valge |
| Läbipaistev | Ei |
| RAL-number | 9010 |
| Kinnituse tüüp | Põhjaperforatsioon |
| Kaanemudel | Lahtine |
| Kaabli kinnitusklambriga | Jah |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kanaliühendusega | Jah |
| Kohaletoimetamine rullimisel | Ei |
| Eeltemplimine | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Löögitugevus | IK07 |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2000 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.308 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 32 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 11.36 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1632 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1560 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 619.36 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |