LF-kaablikarbik HF-LFH 60x150mm RAL9016
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 150 |
| Kõrgus (mm) | 60 |
| Kõrgus | 60 mm |
| Laius | 150 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kasulik ristlõige | 7122 mm² |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | PC/ABS |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Sobib vooluahela terviklikkuseks | Ei |
| Värv | Valge |
| Läbipaistev | Ei |
| RAL-number | 9016 |
| Pistikprogrammi partitsioonide arv | 3 |
| Kinnituse tüüp | Põhjaperforatsioon |
| Kaanemudel | Lahtine |
| Kaabli kinnitusklambriga | Jah |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kanaliühendusega | Jah |
| Kohaletoimetamine rullimisel | Ei |
| Eeltemplimine | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Löögitugevus | IK07 |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2005 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.08 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 8 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2040 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 12.318 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 288 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2030 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1600 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 483.448 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |