MASTERYS GP4 10-20kVA UPS 3/3 400V PF=1 VÄLISED AKUD
| Pikkus (mm) | 800 |
| Laius (mm) | 444 |
| Kõrgus (mm) | 800 |
| Sisendpinge | 270 V |
| Sisendpinge | 480 V |
| Primaarsagedus | 40 Hz |
| Primaarsagedus | 70 Hz |
| Faaside arv primaarne | 3 |
| Sekundaarne sagedus | 50 Hz |
| Sekundaarne sagedus | 60 Hz |
| USV-tehnoloogia | Online |
| Ehitustüüp | Free standing model |
| Automaatne väljalülitusfunktsioon | Jah |
| Sisendühendus | Fixed connection |
| Väljundühenduste arv fikseeritud ühendus | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 830 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 474 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 830 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 99 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Üldine tehniliste andmete fail | Lae alla siit |
