Moodulrelee 63A, 2NO, 24VAC, 3 moodulit
| Pikkus (mm) | 69 |
| Laius (mm) | 54 |
| Kõrgus (mm) | 88 |
| Nimitööpinge | 400 V |
| Nimitööpinge | 400 V |
| Nimitöövool | 63 A |
| Nimiergastuspinge | 24 V |
| Nimiergastuspinge | 24 V |
| Pinge tüüp (tööpinge) | AC |
| Pinge tüüp (ergastuspinge) | AC |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 2 |
| Maksimaalne hõõglampide koormus | 6500 W |
| Maksimaalne koormus luminofoorlambiga | 3000 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (Duo vooluring) | 4700 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (paralleelselt kompenseeritud) | 2100 VA |
| Liugur käe lüliti jaoks | Jah |
| Sisseehitussügavus | 60 mm |
| Võimalik lisavarustus | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP2X |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.359 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 4 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 94 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 56 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.316 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 318 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 214 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 15.608 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1006 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 399.592 |
| Tehniline lisa 1 (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
