Moodulsisu Orion Plus, 3×12 moodulit, 500×300 mm
| Pikkus (mm) | 500 |
| Laius (mm) | 300 |
| Kõrgus (mm) | 90 |
| Laius | 280 mm |
| Kõrgus | 480 mm |
| Sügavus | 500 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 400 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 455 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 490 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 280 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.179 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 40 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1750 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Mõõtmisjoonis (.dwg) | Lae alla siit |
