Moodulsisu Orion Plus C, 5×22 moodulit, 750×500 mm
| Pikkus (mm) | 80 |
| Laius (mm) | 500 |
| Kõrgus (mm) | 800 |
| Kõrgus | 800 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| DIN-rööbaste arv | 5 |
| Modulaarsete vahemaade arv DIN-rööbaste kohta | 110 |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.825 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 6.412 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1500 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
