Moodulsisu Orion Plus C, 6×37 moodulit, 950×800 mm
| Pikkus (mm) | 120 |
| Laius (mm) | 800 |
| Kõrgus (mm) | 950 |
| Kõrgus | 950 mm |
| Laius | 800 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| DIN-rööbaste arv | 6 |
| Modulaarsete vahemaade arv DIN-rööbaste kohta | 222 |
| Võimalik laiendus | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 950 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.2 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 910 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 770 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 103 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 10.95 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
