NeTYS RT 7000VA/6000W ONLINE UPS 230V 1/1 AKUDEGA
| Pikkus (mm) | 565 |
| Laius (mm) | 440 |
| Kõrgus (mm) | 178 |
| Input voltage | 175 V |
| Input voltage | 280 V |
| Primary frequency | 40 Hz |
| Primary frequency | 70 Hz |
| Number of phases primary | 1 |
| Output voltage | 200 V |
| Output voltage | 240 V |
| Secondary frequency | 50 Hz |
| Secondary frequency | 60 Hz |
| Output effective power | 6000 W |
| Output apparent power | 7000 VA |
| USB interface | Jah |
| Number of phases secondary | 1 |
| SNMP | Jah |
| Pinge liik | AC |
| Height | 178 mm |
| Width | 440 mm |
| Depth | 565 mm |
| Weight | 51 kg |
| Bridging time full load | 6.5 min |
| Suitable for network-management | Jah |
| USV- technology | Online |
| Construction type | 482.6 mm (19 inch) device |
| Max. voltage distortion output (linear load) | 2 % |
| Output power factor | 0.86 |
| Overall efficiency | 95.5 % |
| Efficiency in eco-mode | 98 % |
| Potential free switch contact | Jah |
| Auto shut down function | Jah |
| Input connection | Fixed connection |
| Number of output connections fixed connection | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 730 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 610 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 57 |
| Üldine tehniliste andmete fail | Lae alla siit |
