OFYS RT 1000VA ONLINE UPS 230V AKUD SEES
| Pikkus (mm) | 310 |
| Laius (mm) | 438 |
| Kõrgus (mm) | 89 |
| Sisendpinge | 230 V |
| Sisendpinge | 240 V |
| Primaarsagedus | 50 Hz |
| Primaarsagedus | 50 Hz |
| Faaside arv primaarne | 1 |
| Väljundpinge | 230 V |
| Väljundpinge | 230 V |
| Sekundaarne sagedus | 50 Hz |
| Sekundaarne sagedus | 50 Hz |
| USB-liides | Jah |
| Kommunikatsiooniliidese RS-232 | Jah |
| Sekundaarsete faaside arv | 1 |
| Pinge liik | AC |
| Kõrgus | 89 mm |
| Laius | 438 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Kaal | 10.8 kg |
| Ehitustüüp | 482.6 mm (19 inch) device |
| Sisendühendus | C14 |
| Väljundühenduste arv C13 | 6 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 610 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 14.8 |
