Pistikupesa SL 20x55mm, Schuko, 2-osaline, RAL9011
| Pikkus (mm) | 48 |
| Laius (mm) | 130 |
| Kõrgus (mm) | 115 |
| Kõrgusega põrandaliistu toru | 55 mm |
| Sügavusplinti ääriste toru | 20 mm |
| Seadmeüksuste arv | 2 |
| Paigaldusmeetodi paigaldusüksus | Juba kokku pandud |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| RAL-number | 9011 |
| Töötemperatuur | 5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 128 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 116 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 48 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.27 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.268 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 4 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 285 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 195 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 145 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 1.218 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 352 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1045 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 132.184 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |