Pistikupesa viimistlusliist SL 20×55 mm, RAL9011
| Pikkus (mm) | 111 |
| Laius (mm) | 110 |
| Kõrgus (mm) | 22 |
| Kõrgusega põrandaliistu toru | 55 mm |
| Sügavusplinti ääriste toru | 20 mm |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| Materjal | Plast |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Värv | Muu |
| RAL-number | 9011 |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Löögitugevus | IK07 |
| Töötemperatuur | 5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 111 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.01 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.01 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 20 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.28 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 3600 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 75.4 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |