Püstinurk BRP/BRAP 65x130mm, RAL9016, halogeenivaba
| Laius (mm) | 100 |
| Kõrgus (mm) | 65 |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Režissöör | Tõus/langus |
| Sümmeetriline | Jah |
| Mudel | Vormitud kapott |
| Nurk | 90 ° |
| Nurk | 90 ° |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9016 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kanaliühendusega | Ei |
| Paigaldatud perforatsioon põhjas | Ei |
| Paigaldusmeetodi kate | Spanned |
| Kaabli kinnitusklambriga | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Löögitugevus | IK07 |
| Töötemperatuur | -30 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.115 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.157 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 5 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.928 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 360 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1040 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 91.816 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |