BRP seadmekarbik 65x130x2000mm, RAL9016
| Kaal (neto) | 2.63 |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kaverite arv | 1 |
| Tootega kaasas olevad kaaned | Ei |
| Katte laius 1 | 80 mm |
| Sümmeetriline | Jah |
| Ehitustüüp ristkülikukujuline | Jah |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Halogeenvaba | Ei |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9016 |
| Tagumine sein (sisemine külg) konstruktsioon | Pidev muu profiil |
| Kaitsva fooliumiga | Jah |
| Pistikprogrammi partitsioonide arv | 2 |
| Kanaliühendusega | Jah |
| Paigaldatud perforatsioon põhjas | Jah |
| Paigaldusmeetodi kate | Sisemine lebamine |
| Kaabli kinnitusklambriga | Ei |
| Kasulik ristlõige | 6800 mm² |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Löögitugevus | IK07 |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2000 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.523 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 8 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
