Sisenurk BRP/BRAP 65x130mm, RAL9016, halogeenivaba
| Kaal (neto) | 0.151 |
| ETIM-klass | EC000873 Seinatoru otsaosa |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kuju | Sümmeetriline |
| Mudel | Vormitud kapott |
| Nurk | 85 ° |
| Nurk | 95 ° |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9016 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kanaliühendusega | Ei |
| Paigaldatud perforatsioon põhjas | Ei |
| Paigaldusmeetodi kate | Sisemine lebamine |
| Kaabli kinnitusklambriga | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Löögitugevus | IK07 |
| Töötemperatuur | -30 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.151 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.16 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 4 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 190 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 205 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.75 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 288 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 970 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 79 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |