Siseuks Orion Plus, 1250×600 mm, metall
| Pikkus (mm) | 548 |
| Laius (mm) | 1198 |
| Mudel | Lukusta uks |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Jah |
| Laius | 550 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| EMC versioon | Jah |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Hall |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 36 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 1223 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 560 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 9.81 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 36 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 560 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 1223 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 9.81 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 54 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
