Siseuks Orion Plus, 1250×800 mm, metall
| Pikkus (mm) | 748 |
| Laius (mm) | 1198 |
| Mudel | Lukusta uks |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Jah |
| Laius | 750 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| EMC versioon | Jah |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Hall |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 750 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 13.2 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1225 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 760 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 13.5 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 54 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
