Siseuks Orion Plus, 400×400 mm, metall
| Pikkus (mm) | 348 |
| Laius (mm) | 348 |
| Mudel | Lukusta uks |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Jah |
| Laius | 350 mm |
| Kõrgus | 350 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| EMC versioon | Jah |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Hall |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.3 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 375 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 350 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.34 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 54 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
