Siseuks Orion Plus, 600×400 mm, metall
| Pikkus (mm) | 348 |
| Laius (mm) | 548 |
| Kõrgus (mm) | 57.5 |
| Mudel | Lukusta uks |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Jah |
| Laius | 350 mm |
| Kõrgus | 550 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| EMC versioon | Jah |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Hall |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 5 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 580 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.25 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 570 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.25 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 1 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 570 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 3.25 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 54 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 780 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 175.5 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
