Siseuks Orion Plus, 650×400 mm, metall
| Pikkus (mm) | 348 |
| Laius (mm) | 598 |
| Kõrgus (mm) | 61 |
| Mudel | Siseuks |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Jah |
| Laius | 350 mm |
| Kõrgus | 600 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Töötlemata |
| Värv | Muu |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 610 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 635 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.65 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 54 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
