Siseuks Orion Plus, 800×500 mm, metall
| Pikkus (mm) | 548 |
| Laius (mm) | 748 |
| Mudel | Lukusta uks |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Jah |
| Laius | 450 mm |
| Kõrgus | 750 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| EMC versioon | Jah |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Hall |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 775 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 465 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 5.36 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 765 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 460 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 5.5 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 54 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
