Spiraal kilbikarbik 33x500mm VK FLEX hall
| Pikkus (mm) | 500 |
| Laius (mm) | 33 |
| Kõrgus (mm) | 32 |
| Materjal | Muu |
| Pikkus | 500 mm |
| Läbimõõt | 33 mm |
| Pesade kaugus | 4.5 mm |
| Lõhe laius | 8 mm |
| Külgseina tüüp | Slotted |
| Halogeenvaba | Jah |
| Isekustuv | Jah |
| Paindlik | Jah |
| Kasulik ristlõige | 379 mm² |
| Kinnituse tüüp | Isekleepuv ja alumine perforatsioon |
| Kattega | Ei |
| Värv | Hall |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 35 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 35 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.065 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 40 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 530 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 190 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.6 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1920 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1045 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 149.8 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |