Sumisti 230V, 1 moodul
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 18 |
| Kõrgus (mm) | 80 |
| Nominaalne pinge | 230 V |
| Voolu tüüp | AC |
| Elektritarbimine | 0.03 A |
| Valjus | 78 dB |
| Toonitüüp | Pidev toon |
| Sisseehitatud trafo | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.067 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 12 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.745 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 144 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9.325 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 3456 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1070 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 246.8 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |