Süvisraam universZ, 1 väli, 1100×300 mm
| Pikkus (mm) | 1100 |
| Laius (mm) | 300 |
| Kõrgus (mm) | 50 |
| Laius | 352 mm |
| Kõrgus | 1152 mm |
| Sügavus | 13 mm |
| Materjal | Metall |
| Värv | Valge |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 300 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 1295 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 1345 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.003 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1500 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
