Süvisraam universZ, 2 välja, 500×550 mm
| Pikkus (mm) | 13 |
| Laius (mm) | 602 |
| Kõrgus (mm) | 552 |
| Laius | 602 mm |
| Kõrgus | 552 mm |
| Sügavus | 13 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 296 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 296 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 28 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 830 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 75 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
