Uks Univers, parem, aknaga, 650×550 mm
| Kaal (neto) | 2.8 |
| ETIM klass | EC000747 Uks/tööpaneel (korpus/kapp) |
| Versioon klaasitud uksena | Jah |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 519 mm |
| Kõrgus | 619 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 550 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 650 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.95 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1395 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 555 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.03 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
