Uks Univers, parem, aknaga, 950×550 mm
| Pikkus (mm) | 950 |
| Laius (mm) | 550 |
| Kõrgus (mm) | 50 |
| Versioon klaasitud uksena | Jah |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 519 mm |
| Kõrgus | 919 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Valge |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 960 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 560 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.8 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 297 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 10 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.88 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 20 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1150 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
