Uks Univers, parempoolne, 500×300 mm, IP44
| Pikkus (mm) | 12 |
| Laius (mm) | 269 |
| Kõrgus (mm) | 469 |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 269 mm |
| Kõrgus | 469 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Valge |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 300 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.53 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 295 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 480 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.72 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 40 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
