Uks Univers, parempoolne, 800×550 mm, IP44
| Pikkus (mm) | 800 |
| Laius (mm) | 500 |
| Kõrgus (mm) | 50 |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 519 mm |
| Kõrgus | 769 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Valge |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 4.71 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 550 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 4.71 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 975 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
