Uks Univers, parempoolne, 950×550 mm, IP44
| Kaal (neto) | 4.7 |
| ETIM klass | EC000747 Uks/tööpaneel (korpus/kapp) |
| Mudel | Osaline uks |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 519 mm |
| Kõrgus | 919 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Valge |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 950 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 5.5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 550 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 950 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 5.49 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 15 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 900 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
