Uks Univers, vasak, 1400×800 mm, IP44/54
| Pikkus (mm) | 12 |
| Laius (mm) | 248 |
| Kõrgus (mm) | 1369 |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 248 mm |
| Kõrgus | 1369 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Valge |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 860 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 565 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.95 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 860 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 565 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.95 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 10 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 450 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
