Uks Univers, vasakpoolne, 1100×1050 mm, IP44/54
| Pikkus (mm) | 12 |
| Laius (mm) | 498 |
| Kõrgus (mm) | 1069 |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 498 mm |
| Kõrgus | 1069 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 6.6 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 650 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 6.03 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 20 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
