Uks Univers, vasakpoolne, 1100×1300 mm, IP44/54
| Kaal (neto) | 0.008 |
| ETIM klass | EC000747 Uks/tööpaneel (korpus/kapp) |
| Mudel | Osaline uks |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 748 mm |
| Kõrgus | 1069 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Valge |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1390 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 740 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 9 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1390 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 740 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 9 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 20 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
