Uks Univers, vasakpoolne, 1250×800 mm, IP44/54
| Pikkus (mm) | 1250 |
| Laius (mm) | 800 |
| Kõrgus (mm) | 50 |
| Mudel | Osaline uks |
| Versioon klaasitud uksena | Ei |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 248 mm |
| Kõrgus | 1219 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Värv | Valge |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 540 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 1240 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.63 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 540 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 1240 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.63 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 60 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1400 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
