Ukseraam Volta, 3×12 moodulit, metall, valge
| Pikkus (mm) | 36 |
| Laius (mm) | 348 |
| Kõrgus (mm) | 630.5 |
| Laius | 348 mm |
| Kõrgus | 630.5 mm |
| Sügavus | 9 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 650 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.07 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 515 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.105 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 45 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 690 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
