Ukseraam Volta, 4×12 moodulit, metall, valge
| Pikkus (mm) | 36 |
| Laius (mm) | 348 |
| Kõrgus (mm) | 755.5 |
| Mudel | Pime plaat |
| Laius | 348 mm |
| Kõrgus | 755.5 mm |
| Sügavus | 9 mm |
| Materjal | Metall |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 770 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.244 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 645 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.24 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 45 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
