Vasklatt universZ, 12x5x250mm, 250A
| Pikkus (mm) | 245 |
| Laius (mm) | 12 |
| Kõrgus (mm) | 5 |
| Hinnatud praegune In | 250 A |
| Pikkus | 250 mm |
| Laius | 12 mm |
| Kõrgus | 5 mm |
| Paindlik | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 20 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 20 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 245 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.58 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1000 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 690 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
