Ventilaator, 20W, 230VAC, 57 m³/h, IP54
| Pikkus (mm) | 71 |
| Laius (mm) | 150 |
| Kõrgus (mm) | 150 |
| EMC versioon | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Värv | Hall |
| RAL-number | 7035 |
| Laius | 150 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Sügavus | 71 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.3 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 163 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 79 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.792 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 100 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
