Jaotuskilp Orion Plus, 950x600x250 mm, metall, IP65
| Pikkus (mm) | 250 |
| Laius (mm) | 600 |
| Kõrgus (mm) | 950 |
| Paigaldusmeetod | Pinnale paigaldatud |
| Katte tüüp | Kaanepilt |
| Kaanemudel | Suletud |
| Ukse tüüp | Singel |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Lukuga | Jah |
| Nominaalne vool (In) | 630 A |
| Kõrgus | 950 mm |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 250 mm |
| Sisseehitussügavus | 250 mm |
| Sisemine sügavus | 250 mm |
| Materjaliplaadi paksuse kapp | 2 mm |
| Materjaliplaadi paksusega uks/kate | 2 mm |
| Värv | Hall |
| RAL-number | 7035 |
| Moodulite arv | 156 |
| Ridade arv | 6 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 26 |
| Flantsplaatide avade arv | 2 |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Torustiku sisselaske arv | 2 |
| Elamumaterjal | Teras |
| Pinnakaitse | Pulbervärvimine |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Sobib õues kasutamiseks | Ei |
| Sobib välgukaitseks | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Kaitseklass | I |
| Löögitugevus | IK10 |
| Vooluahela terviklikkus | Puudub |
| Kata ülerõhu vabastusega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 270 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 628 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 24.03 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 995 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 630 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 282 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 35 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 4 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1160 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
