Moodulsisu Orion Plus C, 6×26 moodulit, 900×600 mm
| Pikkus (mm) | 950 |
| Laius (mm) | 650 |
| Kõrgus (mm) | 90 |
| Kõrgus | 950 mm |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| DIN-rööbaste arv | 6 |
| Modulaarsete vahemaade arv DIN-rööbaste kohta | 156 |
| Võimalik laiendus | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 600 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 950 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.075 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 938 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 600 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 8.677 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1250 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
