Ventilaator, 32W, 230VAC, 240 m³/h, IP54
| Pikkus (mm) | 121 |
| Laius (mm) | 250 |
| Kõrgus (mm) | 250 |
| EMC versioon | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Värv | Hall |
| RAL-number | 7035 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 250 mm |
| Sügavus | 121 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.8 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 140 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.73 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 100 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1210 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
