Voolutrafo 1000/5, 5 VA, klass 1, Wandler BG 613
| Pikkus (mm) | 44 |
| Laius (mm) | 89.5 |
| Kõrgus (mm) | 108.5 |
| Mudel | Ühendatav voolutrafo |
| Primaarne nimivool | 1000 A |
| Sekundaarne nimivool | 5 A |
| Sekundaarne näivvõimsus | 5 VA |
| Energiatarve | 8 W |
| Täpsusklass | 1 |
| Ülevoolu piirav tegur | FS 5 |
| Kalibreeritud | Ei |
| Šokikaitsega | Jah |
| Kõrguse avamine | 45 mm |
| Kõrguse avamine | 45 mm |
| Laiuse avaus | 65 mm |
| Laiuse avaus | 65 mm |
| Avaava läbimõõt | 45 mm |
| Klõpskinnitus | Ei |
| Vaskrelvastusega | Ei |
| Sekundaarne ühendus | Kruviühendus |
| Esmaste sisendite arv | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 108 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.31 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 20 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 140 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.355 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 10 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 400 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 290 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 3.785 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 250 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 680 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 113.84 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |