Multimeeter
| Pikkus (mm) | 95 |
| Laius (mm) | 105 |
| Kõrgus (mm) | 93 |
| Ampermõõtur | Jah |
| Pime võimsusmõõtur | Jah |
| Pöörlemiskiiruse mõõturiga | Ei |
| Sagedusmõõtur | Jah |
| Pulsiloendur | Ei |
| Voltmeeter | Jah |
| Tõhus võimsuse mõõtmise seade | Jah |
| Täpsusklassi aktiivenergia vastavalt IEC 62053-22-le | 0,5S |
| Täpsusklassi reaktiivenergia vastavalt IEC 62053-23-le | Muu |
| Pinge mõõtmise sisendite arv | 4 |
| Voolumõõtmise sisendite arv | 3 |
| Toitepinge tüüp | AC/DC |
| Toitepinge vahelduvvool 50 Hz | 110 V |
| Toitepinge vahelduvvool 50 Hz | 400 V |
| Toitepinge vahelduvvoolu 60 Hz | 110 V |
| Toitepinge vahelduvvoolu 60 Hz | 400 V |
| Toitepinge alalisvoolu | 120 V |
| Toitepinge alalisvoolu | 350 V |
| Sageduse mõõtmisvahemik | 45 Hz |
| Sageduse mõõtmisvahemik | 65 Hz |
| Kaugnäitamine | Ei |
| Analoogsisendite arv | 7 |
| IEC 61850 Etherneti toetav protokoll | Ei |
| OPC UA PubSubi toetav protokoll | Ei |
| PROFIBUS-i toetav protokoll | Ei |
| Toetav protokoll Modbusile | Jah |
| PROFINET IO toetav protokoll | Ei |
| Toetav protokoll teistele bussisüsteemidele | Ei |
| Auditi logimisega (auditi logi) | Ei |
| Turvasündmuste logimisega (turvasündmuste logi) | Ei |
| Veebiserver HTTPS-i edastusprotokolliga | Ei |
| Laius | 96 mm |
| Kõrgus | 96 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP51 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 93 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.69 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 4 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 165 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.665 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 10 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 610 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 415 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 7.665 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 96 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1086 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 114.98 |
| Tehniline lisa 1 (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |