Voolutrafo 200/5, 2,5 VA, klass 1, Wandler BG 113
| Pikkus (mm) | 30 |
| Laius (mm) | 49.5 |
| Kõrgus (mm) | 70 |
| Mudel | Ühendatav voolutrafo |
| Primaarne nimivool | 200 A |
| Sekundaarne nimivool | 5 A |
| Sekundaarne näivvõimsus | 2.5 VA |
| Energiatarve | 2.2 W |
| Täpsusklass | 1 |
| Ülevoolu piirav tegur | FS 5 |
| Kalibreeritud | Ei |
| Šokikaitsega | Jah |
| Kõrguse avamine | 20 mm |
| Kõrguse avamine | 20 mm |
| Laiuse avaus | 29.5 mm |
| Laiuse avaus | 29.5 mm |
| Klõpskinnitus | Ei |
| Vaskrelvastusega | Ei |
| Sekundaarne ühendus | Kruviühendus |
| Esmaste sisendite arv | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.2 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 84 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.205 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 60 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 12.7 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 250 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 550 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 327.8 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |