Wallbox eM4 Twin (Extender) 2×11 kW laadimispesa
| Pikkus (mm) | 145 |
| Laius (mm) | 428 |
| Kõrgus (mm) | 516 |
| Installation side connection model | 3-phase |
| Input voltage | 400 V |
| Input voltage | 400 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Nominal connection power | 22 kW |
| Number of charging units | 2 |
| Max. power per charging point | 22 kW |
| Width | 428 mm |
| Height | 516 mm |
| Depth | 145 mm |
| Mounting method | Other |
| Number of socket outlets Type 2 | 2 |
| With house connection box | Ei |
| Number of earth leakage circuit breakers type A | 2 |
| Charging cable permanently lockable at charging device | Jah |
| DC residual current detection | Jah |
| Contactor welding detection | Jah |
| With circuit breaker | Jah |
| Network-enabled as a master | Ei |
| Network-enabled as an extender | Jah |
| Networkable via LAN | Jah |
| Networkable via Wi-Fi | Jah |
| Long-Term Evolution (LTE) | Jah |
| Radio standard 5G | Ei |
| With energy meter | Jah |
| With key switch | Ei |
| With built-in RFID card reader | Jah |
| NFC (Near Field Communication) | Jah |
| Static load management integrated | Jah |
| Suitable for dynamic load management | Jah |
| OpenChargePointProtocoll (OCPP) version | 1.6 |
| Plug and charge (ISO 15118) | Jah |
| With display | Ei |
| Housing material | Plastic |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Impact strength | IK10 |
| Compatible with Apple HomeKit | Ei |
| Compatible with Google Assistant | Ei |
| Compatible with Amazon Alexa | Ei |
| IFTTT support available | Jah |
| Operation and configuration by app | Jah |
| Export of charging logs | Jah |
| Connectable conductor cross section | 1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section | 25 mm² |
| Backend included in delivery | Ei |
| With MID compliant energy meter | Jah |
| Calibration law compliant | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 503 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 581 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 14 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 10 |
| Tehniline lisa 1 (eng) | Lae alla siit |