Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Judesio jutiklis, mont. ant sienos, 140º, IP55, 10A 250V AC1 (1500W), baltas
| Ilgis (mm) | 127 |
| Plotis (mm) | 83 |
| Aukštis (mm) | 97 |
| Modelis | Kustības sensors |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Pastovi šviesos kontrolė | Ne |
| Šildymo, ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemos valdymas | Ne |
| Jungiamas į tinklą | Taip |
| Tinka belaidžiam perdavimui | Ne |
| Apsauga nuo praslinkimo | Ne |
| Montavimo aukštis | 2.5 m |
| Maks. šoninis perdavimo diapazonas | 8 m |
| Maks. priekinis perdavimo diapazonas | 16 m |
| Reguliuojamas atsakomosios vertės jautrumas | Taip |
| Reguliuojamos atsakomosios vertės apšvietimas | Taip |
| Mokymo funkcija, skirta šviesumo vertės reakcijai | Taip |
| Užtamsinimo funkcija su užtamsinimo pagrindiniu elementu | Ne |
| Gyvūnų zona | Ne |
| Laiptinės stebėjimas | Ne |
| Kombinuotas judesio jutiklis / mygtuko jungiklis | Ne |
| Su orientacijos apšvietimu | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP55 |
| Operacinio režimo jungiklis | Ne |
| Min. įjungimo laikas | 5 s |
| Maks. darbinis ciklas | 15 min |
| Išjungimo delsos savaiminis mokymasis | Ne |
| Horizontalus nustatymo kampas nuo / iki | 140 ° |
| Horizontalus nustatymo kampas nuo / iki | 140 ° |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 127 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 97 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.309 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 12 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.325 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 12 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 4.245 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 288 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 123.68 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |