Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Modulinė šviesos relė su įleidžiamu IP55 šviesos jutikliu, 1 modulis
| Ilgis (mm) | 8 |
| Plotis (mm) | 12 |
| Aukštis (mm) | 9.5 |
| Nustatyta įtampa | 230 V |
| Nominalus dažnis | 50 Hz |
| Nominalus dažnis | 60 Hz |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 2300 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 1000 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 1000 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 1000 VA |
| Maks. perjungimo srovė (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Nominali jungiklio srovė | 16 A |
| Ryškumo vertės reguliavimo diapazonas | 5 lx |
| Ryškumo vertės reguliavimo diapazonas | 2000 lx |
| Su programuojamu išsijungimu naktį | Ne |
| Paspaudimo mygtuko įvestis | Ne |
| Nominali šviesos daviklio įtampa | 230 V |
| Maks. šviesos jutiklio laidininko ilgis | 0.05 m |
| Šviesos daviklio apsaugos klasė | II |
| Šviesos daviklio montavimo metodas | Cits |
| Montavimo metodas | DIN sliede |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 17.8 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos daviklio (IP) apsaugos laipsnis | IP54 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.159 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 36 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 98 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 77 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.163 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 36 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 374 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 313 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 239 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.201 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 864 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1106 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 171.824 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |