Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Penkiavietis rėmelis, Berker Q1, matinis baltas velvetas
| Ilgis (mm) | 9.9 |
| Plotis (mm) | 365 |
| Aukštis (mm) | 80.5 |
| Vienetų skaičius | 5 |
| Montavimo kryptis | Horizontāli un vertikāli |
| Horizontalių elementų skaičius | 5 |
| Vertikalių elementų skaičius | 5 |
| Su montavimo tinkleliu/rėmu | Ne |
| Lygiai montuojama instaliacija | Taip |
| Tinka grindų dėžei | Ne |
| Tinka sienos kanalui | Taip |
| Tinka lygiai montuojamai instaliacijai | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Duroplast |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Permatomas | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Plotis | 364.5 mm |
| Aukštis | 80.5 mm |
| Gylis | 9.9 mm |
| Suprojektuotas plotas | 59.3 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 59.3 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 379 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.051 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 380 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.205 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 150 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| 3D brėžiniai | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |